Úgy alakult a forduló, hogy a Como vereségének hála esélyt kaptunk a feljebb kúszásra, egy győzelemmel megelőzhetjük Fabregasékat. Ehhez ma este az Atalantát kell megvernünk az Olimpicóban. A hangulat fagyos, botrányos heteink vannak, nyoma sincs már az őszi szezon optimizmusának.









