EL feladat, Stuttgart

Stuttgartról a magyar szurkolónak sok minden juthat eszébe; de nekem egyértelműen a Lisztes, Szabics, Hajnal trió ugrik be elsőre. Második, az Európa Bajnokságon lejátszott két csoportmérkőzés lenne; ma viszont Európa Liga találkozót kell játszania az AS Romának a németekkel. Szerencsére az olasz fővárosban rendezik a 7. forduló egyik rangadóját.

Rangadó, hiszen mindkét csapat ott billeg a biztos továbbjutás határán. Nagyon hasonló a két csapat nemzetközi eredménye idén. Sőt a saját bajnokságokban is nagyjából ugyanúgy helyezkednek el csapataink. Ebből nyilván semmi nem következik, mindenesetre meglepő.

„EL feladat, Stuttgart” bővebben

Velence után Baros

Túl a Venezia elleni bajnokin, vehetünk egy mély lélegzetet. DDR négy bajnoki nulla győzelem, Juric két bajnoki hat pont. És ezzel nem DDR munkáját szeretném megítélni; viszont a tényeket leszögezhetjük. Szóval némi nyugalom telepedhet a trigóriai irodákra, bár ez a jég véleményem szerint még nagyon vékony, és pár rosszabb/szerencsétlenebb meccs után újra visszatérnek a gondok. Sajnos bizonyos játékosokon én is azt látom, hogy nincs kedve futballozni rommá van hajtva. Ki tudja ennek mi lesz a vége, de gyanítom, hogy ebben az idényben nem játsszunk nemzetközi kupadöntőt.

Örülhetünk Pisilli góljának, találtunk egy újabb gyémántot az akadémián. Remélem nem fogjuk úgy felemészteni, ahogy sok már kiváló saját nevelésű játékost sikerült. De talán még ennél is fontosabb volt, hogy Cristante szintén betalált. Kvíz kérdés; mikor rúgott utoljára gólt a jó Bryan? (tudom meg lehet nézni a neten, de emlékezetből próbáld..,)

„Velence után Baros” bővebben